Cliqueu al mapa per accedir als menús desplegables de les línies ferroviàries del Port de Barcelona o consulteu aquest document.

Operadors logístics ferroviaris

APMT Railway

Ronda del Port, Tram IV
Moll Sud, Edifici TCB
08039  Barcelona

Tel.: 93 442 25 00 / 93 441 16 00
Fax: 93 329 78 38

administracionbcnrail@apmterminals.com
www.apmterminals.com



CargoBeamer

Contacte:
Anthony Gonneville
Sales Manager
Tel.: + 33 7 77 94 11 04
agonneville@cargobeamer.com
sales@cargobeamer.com



DB Cargo Logistics

Contacte:
Andreas Weiss
Key Account Manager
+49 6107 509 886
tmx@deutschebahn.com
www.dbcargo.com

Minerva Fernández-Medina
Head of Rail Services Spain & Portugal
+34 620 033 981
Minerva.Fernandez-Medina@deutschebahn.com



Hupac

Contacte:
Maurice Pallone
Area Manager Shuttle Net West
Tel: +41 58 855 81 20
mpallone@hupac.com
www.hupac.com



Kombiverkehr Deutsche Gesellschaft

Contacte:
Ernst Kemmerer
Manager West European Transport KOMBIVERKEHR
Tel: +49 69-7 95 05-2 32
Fax: +49 69-7 95 05-2 49
ekemmerer@kombiverkehr.de
www.kombiverkehr.de



Medway

Contacte:
Vicente Herrero
Sales Manager Spain
+34 91 572 66 50 / +34 605 95 76 83
vicente.herrero@medway.com



Multirail

Contacte:
Juan Ramírez
Operations Manager
+34 607 192 684
jramirez@multirail.es
www.multirail.es



Novatrans

Contacte:
Nicolas Pointier
Commercial Manager
+33 (0)6 03 24 55 12
nicolas.pontier@novatrans.eu



Renfe Mercancías

Contacte:
Francisco Manuel Vargas
+ 34 659 63 11 72
fmvargas@renfe.es
www.renfe.com/es/es/grupo-renfe/sociedades/renfe-mercancias/mercancias-conocenos



Sicsa Rail Transport, SA

Contacte:
Jordi Sapiña
Responsable de tràfic intermodal
Tel: +34 915 276 229 / +34 610 565 725
jsapina@sicsa-rail.es
www.sicsa-rail.es



Synergy

Contacte:
Alberto Jiménez
Commercial
Tel.: +34 683 49 86 10 / +33 784 51 70 60
alberto.jimenez@synergy.com.es
www.synergy.com.es
www.hutchisonlogistics.com



TP Nova

Contacte:
Maylis de Nucé
Business Development Manager
Mòbil: +33 612 145 459
mdenuce@tpnova.com
www.tpnova.com



Viia Lorry-Rail

Contacte:
Miguel de Sanjuan
Business Development
Tel.: +34 93 249 02 22 / +34 630 44 02 39
miguel.desanjuan@viia.com
sales@viia.com
www.viia.com