AUTORITAT PORTUÀRIA DE BARCELONA

World Trade Center
Edifici Est

Moll de Barcelona, s/n
08039 - Barcelona

Telèfon: 93 306 88 00

Emergències: 900 100 852

ESPANYA

Plànol d'accés

 

Departaments

Atenció al Client

93 306 88 06

sac@portdebarcelona.cat

Arxiu

93 306 63 69 - 93 306 87 81

cendoc@portdebarcelona.cat

Atracades

93 298 61 05

atracs@portdebarcelona.cat

Auditoria Interna

93 306 87 51

direccioauditoria@portdebarcelona.cat

Comercial

93 306 88 04

comercial@portdebarcelona.cat

Comunicació

93 306 88 54

comunicacioport@portdebarcelona.cat

Concessions

93 298 61 12

concessions@portdebarcelona.cat

Conservació

93 298 21 07 - 93 306 64 64 - 93 306 63 39

conservacio@portdebarcelona.cat

Direcció General

93 306 88 02

director.general@portdebarcelona.cat

Econòmic Financer

93 306 88 61

subdireccio.financer@portdebarcelona.cat

Explotació i Planificació Portuària

93 298 61 14

 

Infraestructura

93 298 60 61

 

Innovació i Estratègia de Negoci

93 306 63 51

innovacio.estrategia@portdebarcelona.cat

Medi Ambient

93 306 87 45

medi.ambient@portdebarcelona.cat

Operacions de Mercaderies i Qualitat

93 298 60 07

operacions.portuaries@portdebarcelona.cat

Operacions Marítimes

93 298 61 41

operacions.maritimes@portdebarcelona.cat

Patrimoni Cultural

93 306 63 22

patrimonicultural@portdebarcelona.cat

Direcció de Persones

93 298 60 48

seleccio@portdebarcelona.cat

Policia Portuària

93 223 46 62 - Emergències 900 100 852

centre.control@portdebarcelona.cat

Oficina de Suport Policia Portuària

93 223 46 62

oficinasuport@portdebarcelona.cat

Oficina de Protecció Portuària

93 298 61 37

oficial.proteccio@portdebarcelona.cat

Passis i Permissos

93 306 64 15

acreditacions@portdebarcelona.cat

Presidència

93 306 88 01

presidencia@portdebarcelona.cat

Relacions Externes

93 306 65 41

relacions.externes@portdebarcelona.cat

Seguretat Industrial

93 298 61 76

seguretat.industrial@portdebarcelona.cat

Servei d'Accés Unificat

93 298 60 00

sau@portdebarcelona.cat

Serveis Jurídics i Contractació

93 306 63 16 - Fax 93 306 88 28

sgsjc@portdebarcelona.cat

Sistemes d'Informació

93 298 61 90

 

Subdirecció d'Estratègia Comercial

93 306 88 77 - 93 306 88 66

 

Taxes i Tarifes

93 298 61 13

tarifes.vaixells@portdebarcelona.cat

Representacions del Port de Barcelona

Saragossa
Madrid

 

Sra. Silvia Martínez Mora
Ctra Cogullada, 65 Parcela 17 - Mercazaragoza
50014 Saragossa, Espanya
Tel.: + 34 976 47 96 58
Tel.: + 34 677 49 05 42
silvia.martinez@portdebarcelona.cat

Sr. Miguel Ángel Palomero
Paseo de la Castellana, 121, esq. Izq. 9ºB
28048 Madrid, Espanya
Tel.: + 34 91 781 54 45
Fax: + 34 91 781 54 48
mapalomero@portdebarcelona.cat

 

França - Lyon
França - Toulouse
Amèrica del Sud

Sra. Claire Perez
6900 Lyon
Rhône Alpes
Tel.: + 33 668 257 038
claire.perez@portdebarcelona.cat

Sra. Nathalie Thomas
20 Avenue Saint Guillan
Eurocentre ZAL Toulouse
31620 Castelnau d'Estretefonds
Tel.: + 33 624 010 902
nathalie.thomas@portdebarcelona.cat

Sr. Hugo Norberto Lejtman
Charcas 2715 PB "B"
1425 Buenos Aires, Argentina
Fax: + 54 11 4824 36 01
hugo.lejtman@hotmail.com

Xina
Japó
Sud-Est Asiàtic

Sr. Joan Dedeu
CHINA CONSULTANTS Room 101 1/F.,
Chung Nam Bldg 1
Lockhart Road, Wan Chai Hong Kong
Tel.: + 852 2866 88 41
Fax: + 852 2866 75 54
jdedeu@netvigator.com

Sr. Takao Suzuki
2-18-4 Somejidal Hamakita-ku
Hamamatsu, Japó
Fax: +81-(0)80-1586-0474
takao.suzuki.externo@portdebarcelona.cat

Sra. Luz Pérez García
53, Nguyen Thi Minh Khai - dist. 1
Ho Chi Minh, Vietnam
Tel.: +34 649 57 10 43
Tel.: +84 (0) 773 841 383
luz.perez.externo@portdebarcelona.cat